Evinizi Gösterişli Kılacak 15 Ayna Dekorasyonu

Evinizi Gösterişli Kılacak 15 Ayna Dekorasyonu

Evde ayna kullanımı sadece kendinize bakmak amaçlı değildir. Aynalar evdeki görünümü, şıklığı ve dekoru farklı yerlere taşıyabilir. Evinizin girişinde, mutfakta, salonda, oturma odanızda ve daha birçok alanda dilediğiniz tarzda ayna kullanabilirsiniz. Ancak bunu uygun şekilde seçmek dekorasyonda ayna şıklığını yakalamak da önemlidir. Evde ayna dekorasyonu farklı stil oluşturmak isteyenler için birebir.

Dekoratif Aynalar

Evinize ya da kullanacağınız alana derinlik katmak için dekoratif aynalardan kullanabilirsiniz. Aynalar sayesinde evinizde şık köşeler oluşturabilirsiniz.

Büyük Aynalar

Evinizde kesinlikle bulunması gereken ayna türlerindendir. Özellikle odanın küçüklüğünden şikayet edenler büyük aynalar kullanmalıdır. Çünkü ortamın olduğundan daha büyük görünmesini sağlayarak geniş bir görüntü kazandıracaktır. Evde ayna dekorasyonu konusunda en çok ihtiyaç duyulan tasarımlardandır.

ilginizi çekebilir : Restaurant Dekorasyonu İç Mimarlık Firmaları

Koleksiyon Aynalar

Küçük ya da büyük fark etmeden aldığınız aynaları evinizin duvarlarında sergileyebilirsiniz. Evinizin bir duvarını bunun için tasarlamak son derece tarz duracaktır. Her boydan ve şekilden olan aynalarınızı istediğiniz şekli ve görüntüyü vererek duvarınıza monte edebilirsiniz.

Klasik Aynalar

Eviniz her ne kadar spor ve modern tarzda olursa olsun klasik bir ayna kullanmanız mümkün. Evinize hem şıklık katacak hem de o spor havayı bir anda kırmaya yarayacaktır. Klasik aynalar uyumu ve kullanışlığı oluşuyla eskimeyen bir tarza sahiptir. Evde ayna dekorasyonu içim rahatlıkla seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Aksesuar Ayna

Evinizde belirlediğiniz bir alana küçük ve şık bir ayna farklı bir stil oluşturacaktır. İster masanızın üzerinde isterseniz komodin üzerine şık bir ayna koyarak dekoratif köşeler oluşturabilirsiniz.

Dev Aynalar

Yatak odasında şık ve bir dev aynası kullanmak odanızın havasını değiştirecektir. Klasik olarak tasarlanmış bir dev aynasını yatak odasında istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Bu da Evde ayna dekorasyonu konusunda alternatif oluşturmanızı sağlamaktadır.

Lüks Aynalar

Lüks ayna modelleri evinizde harika bir aksesuar olarak görünecektir. Gümüş renk bir aynanın etrafının parlak şekilde tasarlandığını düşünün. Bunu konsol üzerine de yerleştirebilir önüne küçük aksesuarlarla muhteşem görüntü elde edebilirsiniz.

Süslü Aynalar

Makrome ile süslenmiş aynalar spor görünüm için tercih edilebilir. Bunu satın alabileceğiniz gibi evde kendinizde zevkinize göre tasarlayarak yapabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan süslü aynalar evinize sıcaklık katacaktır. Bu şekilde evde ayna dekorasyonu hakkında sizin de bir katkınız olacaktır.

Geometrik Aynalar

Son yıllarda en öne çıkan ayna çeşitlerinden geometrik şekilli aynalar oldukça rağbet görmektedir. Bu aynaların ince çerçevesi ve modern görünümü evinize farklı bir hava katmaktadır. Ayrıca küçük şekilde tercih edildiğinde daha hoş bir görünüm katmaktadır.

Aydınlatıcı Aynalar

Bazen duvarlarda koyu renk boya tercih etmek isteyebiliriz. Koyu renk seçimleri de odanızın hem daha karanlık hem de küçük görünmesine neden olmaktadır. İlla ki koyu renge boyamak isteyenlerin bir çözümü elbette var.

Duvara büyük bir ayna konumlamak kesinlikle işinize yarayacaktır. Bu sayede odanıza hem ferahlık hem de şıklık katmış olursunuz. Evde ayna dekorasyonu hem görünüm hem de avantaj saplamaktadır.

Parçalı Aynalar

Birbiriyle uyumlu olması sebebiyle oldukça popüler olan parçalı aynalar küçük veya orta boyutludur. Evinizin girişinde tercih edebilirsiniz.

Çıtalı Aynalar

Güvenli şekilde monte edebileceğiniz bu aynalar adeta bir kapı görünümü vermektedir. Gün ışığını da yansıtarak evinizin aydınlık görünmesini sağlar. Evde ayna dekorasyonu denilince bu aynaları da seçebilirsiniz.

Boy Aynaları

Odanın daha geniş görünmesini ve açık alan yaratmasını isteyenler boy aynalarını kullanabilir. Bu fikir salonlar ve yatak odaları için uygundur.

Kapı Aynaları

Özellikle dar koridorlar için harika bir tasarım olan kapı aynalarıdır. Dilediğiniz kapı için bunu düşünebilir ve farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Banyo Aynaları

Ayna denilince aklımıza sadece odalar gelmemektedir. Banyoda da hoş görünümlü bir ayna kullanmak iyi olacaktır. Daha spor ve küçük boyuttaki aynaları kullanabilirsiniz. Evde ayna dekorasyonu konusunda belirtilenlere dikkat edilerek ayna seçimi yapabilirsiniz. Bu daha hoş bir stil yakalamanızı sağlayacaktır.

İlginizi çekebilir : Apartman Dairesi İle En Dikkat Çekici Ofis Tasarımları

DOMİNAND İÇ MİMARLIK
En kısa sürede ekibimiz tarafından size geri dönüş sağlanacaktır.
Gönder