Rakamlarla Biz

Yıllık Tecrübe

Olumlu Referans

Tamamlanmış Proje

Bir fikirden yola çıkarak 15 yılı aşkın suredir disiplinli bir şekilde yoluna devam eden DOMİNAND İÇ MİMARLIK yurt içi ve yurtdışında küçüklü ve büyüklü birçok projeye imzasını atmıştır. Proje, yönetim, uygulama ve kontrol aşamasında profesyonelliğini her zaman ispat etmiş markamız, yaratıcı ve özgün tasarımlar oluşturarak yoluna devam eder.

Mimari tasarım bizim için önemlidir. Bunun için ihtiyaç, beklenti ve talep doğrultusunda hareket eder, teslim aldığımız mekanda büyük bir çekim gücü yaratırız.

 

“Sizin dinliyor ve yaşam alanlarınızı düzenliyoruz.”

İç mekan tasarımlarında yeni bir marka oluşturmak ya da var olan bir markanın heyecanını artırmak beceri ister. Biz bu beceriye kurulduğumuz günden beri sahibiz ve içinizdeki hayali canlandırarak mekanınızı daha kullanılabilir hale dönüştür heyecan, çizgi ve güç katarız. Biz dünle bugünü harmanlayan bir firmayız.

Profesyonel bir ekiple hizmet vererek ofis, cafe, restaurant, mağaza, ev, konut ve villa gibi birçok projelerinize hayat veriyoruz.

Firmamız beklenti ve istek doğrultusunda projenizi hazırlarken ortaya çıkacak olan sonucunda marka olabilmesi için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Düzenlemesi ve sıfırdan yapılması gereken projelerde ince düşünür titiz çalışırız. Tasarım surecinin en başından anahtar teslime kadar işimizin başında olur ve uzman çözümler üretiriz.

İç mimarlıkta amaç sadece tasarıma odaklanmak demek değildir. Yaptığınız işin konforlu sonuçları da ortaya çıkarıyor olması gerekir. Biz tasarımını üstlenmiş olduğumuz tüm yapılarda dıştan başlayarak içe doğru hareket eder mekânı içten ve dıştan daha konforlu ve daha kullanır hale dönüştürürüz

İç mimaride sıradanlık en son tercih edilecek bir konudur. Biz ortaya çıkardığımız tüm projelerimizin sıra dışı olmasının yanı sıra size özel olmasına önem veririz. 

Firmamız yönetiminden çalışanına kadar her projesinde ekip olarak hareket etmiş, memnuniyeti ön planda tutmuş bir markadır.