Evinize Şahane Gösterecek Şık Asma Tavan Modelleri

Evinize Şahane Gösterecek Şık Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilmektedir. Misafirlerinizi etkileyecek şık tasarımlara yönelik tavan tasarımlarını sizlere sunuyoruz.

Asma tavan modelleri evin çok daha geniş ve hoş bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. İşlevsel bir tavan kullanmak için neler yapabilirsiniz? Yazımızda yer alan asma tavan tasarımları ile hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu tasarımlar modern dokunuşları insanları etkileyebiliyor.

Ters Tavanlar

Ters tavanlar günümüzde sıklıkla tercih edilen dekorasyon uygulamalarından bir tanesidir. Yüksek düzeyde şıklık sağlayan bu modeller farklı çeşitlerle kullanıcılara sunuyor. Geniş salonlar için uygun olan bu sistemler alternatif tasarımlarla sunuluyor.

ilginizi çekebilir : Evinizi Gösterişli Kılacak 15 Ayna Dekorasyonu

Gizli Işık Asma Tavanlar

Asma tavanlarda gizli ışıklar hareketlilik katıyor. Gizli ışık asma tavan uygulaması özellikle efektif aydınlatma isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Uzak bölümlere bu ışıklandırma sistemlerini kullanarak işlevsel alanlar oluşturabilirsiniz.

Gergi Asma Tavan Modelleri

Gergi asma tavan uygulaması istenilen renklerde tasarlanabiliyor. Özellikle avize kullananlar bu asma tavan modellerini kullanabiliyor.

Modern Ahşap Tavanlar

Asma tavan dekorasyonu için ahşap kullanabilir ve otantik bir hava yakalayabilirsiniz. Ahşap tavan tasarımını LED aydınlatmalar ile destekleyerek çok özel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

ilginizi çekebilir : Gösterişli Bir Balkon Tasarımı için 7 Farklı Fikir

Beyaz Tavanlar

Evinizi dekore ederken beyaz tavanlardan yararlanabilirsiniz. Beyaz gün ışığı aydınlatma desteğini sizlere sunuyor.

Koridorda Asma Tavan Uygulaması

Asma tavanlar koridorlarda da tercih edilmektedir. Koridorlarda gergi tavanlar oldukça şık bir görünüm sunuyor.

Gözü Yormayan Aydınlatmalar

Klasik aydınlatma elemanları kullanmak istemiyorsanız asma tavan uygulamasında gizli lambaları tercih edebilirsiniz.

Kirişli Duvarlarda Asma Tavan

Kirişli duvarlarda asma tavan kullanarak benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Düşük maliyetli bu tavan modelleri her evde kullanılabilir.

Isıtıcılı Tavan Uygulamaları

Asma tavanlarda günümüzde ısıtma üniteleri de tercih edilmektedir. Asma tavanlarda ışıklandırma son derece önemlidir. Isıtıcılar ve havalandırma ünitelerini asma tavanlarda gizleyerek fonksiyonel alanlar oluşturabilirsiniz.

Dekoratif Alçıpan Tavanlar

Asma tavanlar yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırıyor. Dekoratif alçıpan tavanlar modern görüntü yakalamak isteyenlere yardımcı oluyor.

Koridor Ve Hollerde Tavan Dekorasyonu

Asma tavanların en çok kullanıldığı alanlar arasında koridor ve holler bulunuyor. Koridor alanlarını dolduracak mobilyaların olmaması bu dekorasyona ihtiyaç duyulmasına neden oluyor. Mekanlara şık ve estetik bir uygulama yapmak için asma tavan uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Alanları Bölen Asma Tavanlar

Yaşam alanlarını ayırmak için asma tavan modellerinden yararlanabilirsiniz. Duvar ya da ayırıcı panele ihtiyaç duymadan odalarınızı da daraltmayacaksınız. Evinizi dekore ederken birbirinden özel asma tavan modellerinden yararlanabilirsiniz. Asma tavan aynı zamanda aydınlatma konusunda da sizlere gerekli desteği sunabiliyor. Tavan tasarımı yaparken profesyonellerden yardım alabilirsiniz. Dekorasyon içerisinde yer alan diğer mobilyalar ile uyumlu tavan modelleri dekorasyon imzanızı atmanızı sağlıyor. Birbirinden zarif tavan modelleri dilediğiniz tasarımları da oluşturmanızı sağlıyor.

Ev dekorasyonunda farklılık yaratmak isteyenler asma tavan modellerini diledikleri gibi tercih edebiliyor. Günümüzde asma tavan uygulamaları sınırsız bir şekilde sunuluyor. Fonksiyonel asma tavan modellerini uygulamak isterseniz internet yazımızda yer alan örneklerden hemen yararlanabilirsiniz. Evinizin veya iş yerinizin havasını bir anda değiştirmek isteyenler asma tavan modellerinden yararlanıyor. Zahmetli ve çok pahalı tadilatlar gerekmeden kolayca uygulanan asma tavanlar herkesin beklentilerini karşılıyor.

Asma tavan modelleri tarz, şekil ve fonksiyon konusunda sizlere zenginlik sunabiliyor. Asma tavanlar evinizdeki her yaşam alanına uyum sağlayabiliyor. Doğru ışıklandırma ile asma tavanları çok daha özel hale getirebilirsiniz. Bununla beraber koridor gibi uzun ve ince alanlarda asma tavanlar derinlikte sunabiliyor. Kullanışlı ve şık duran asma tavan modelleriyle aradığınız dekorasyonu kolayca oluşturabilirsiniz.

DOMİNAND İÇ MİMARLIK
En kısa sürede ekibimiz tarafından size geri dönüş sağlanacaktır.
Gönder