Villa Dekorasyonu Örneklerinden bir kaçı…

VİLLA DEKORASYONU

Villalar şehre uzak olan alanlarda yer alan çok ihtişamlı yapılardır. Genellikle iki ve üç katlı olarak inşa edilen villalar muhteşem görünümleri ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır.

Şehir hayatının vermiş olduğu yorgunluk insanları daha sakin ve dingin yapıda olan villada yaşamaya zorlamıştır. Bu nedenle gelir seviyesi yüksek olan ve bir villada yaşamak isteyenler böylelikle şehir hayatının stres ve gürültüsünden uzak sakin ve rahat bir yaşam sürebilme imkânı bulabilmişlerdir. Birçok insanın hayalini kurduğu konutlar arasında villalar en başta gelmektedir. Şık ve gösterişli yapıları ve geniş bahçesiyle herkesin yaşamak istediği konforu sunan villalar çok farklı model ve tarzda tasarlanabilmektedir. Özellikle son dönemde sektörde yaşanan yenilik ve değişikliklerle modern dünyanın bütün olanaklarından yararlanılarak muhteşem villa dekorasyonu yapılmaktadır.

Biz sektörde saygın bir yere sahip olmanın vermiş olduğu özgüvenle birbirinden şık ve gösterişli villa tasarımı yapmaktayız. Sizlerin hayal ve isteklerini dinleyerek projemize şekil verirken tasarımın son aşamasına kadar sizlerle iletişimimizi sürdürmekteyiz. Bu sayede çalışmalarımızı sizinle işbirliği içerisinde yürütmeye özen gösteriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeye ek olarak teknolojide yaşanan yenilikleri yakından takip ederek modern tasarımlar ortaya koymayı amaçlıyoruz. Sizde arsanızı villa olarak değerlendirmek istiyorsanız yapmış olduğumuz tasarımları inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa Tasarımında Dikkat Edilecek Unsurlar Nelerdir?

Şık ve gösterişli bir görünüme sahip olan villaların dekorasyonu yapılırken villanın şanına yakışan unsurlar bir arada yer almalı. Yani villanın dekorasyonu içinde yaşayan insanların ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap verebilecek ölçüde olmalıdır. Bunun yanında şık ve estetik olması konusunda ayrıca bir itina gösterilmesi gerekir ki villa hak ettiği değeri kazanabilsin. Kısacası villa dekorasyonunda mükemmel bir mimari ve dekorasyon uyumu yakalanabildiği ölçüde ortaya başarılı bir çalışma çıkmış olacaktır.

Villa tasarımında mükemmel mimari ve dekorasyon uyumunun yakalanabilmesi için dekorasyonda kullanılacak olan bütün unsurların özenle seçilmesi gerekir. Firmamız proje aşamasında sizlerin zevk ve tercihlerini göz önünde bulundurarak gerekli olan analizleri yapmak konusunda özel bir titizlik göstermekte. İşe başlamadan önce villanın konumlanacağı arsanın özellikleri çevresel faktörleri çok detaylı bir şekilde analiz ederek çalışmalarımıza başlıyoruz. Çünkü çevresiyle uyum içerisinde olan şık ve estetik değeri olan bir villa tasarlamayı hedefliyoruz. Sizlerin uzun yıllar boyunca sıkılmadan kullanacağınız yaşam alanları oluşturmak için modern çağın gerektirdiği bütün yenilikleri tarımlarımıza yansıtıyoruz. Biliyoruz ki villanın tasarımı ne kadar doğru şekilde yapılırsa yapılsın çevresiyle uyum içerisinde olmayan bir villa tasarımı asla başarıyı yakalayamayacaktır. Bu nedenle çalışmalarımıza başlamadan önce çevresel faktörleri ve lokasyona çok önem veriyoruz.

Villa Dekorasyonu İç Mimarlık firmaları obje seçimi

Yapmış olduğumuz villa tasarımlarında iç mekân ve dış mekân arasında uyumu yakalayarak bütünlüğü koruyoruz. Dekorasyonda kullandığımız malzemenin kaliteli ve dayanıklı olması titizlik gösterdiğimiz bir diğer konudur. Çünkü villalar yapıları gereği her şeyin en güzelini yansıtmayı hak eden yapılardır. Bu nedenle iç mekân ve dış mekân dekorasyonda kullandığımız bütün unsurlar en kaliteli ve dayanıklı malzemeden oluşmaktadır. Villa dekorasyonunda duvarlar, zemin, mobilyalar, aksesuarlar ve akla gelebilecek bütün dekorasyon unsurları bir ahenk içerisinde olduğu takdirde içinde yaşayan kişilere huzur ve ferahlık verecektir. Bu nedenle dekorasyonda kullanılacak olan bütün unsurlar özel bir titizlikle seçilmeli ve kaliteyi ve şıklığı ön plana çıkarmalıdır.

Uzun yıllar kullanmaktan hiç sıkılmayacağınız tarz ve modelde, sizi estetik olarak tatmin edecek olan villa dekorasyonlarımızı inceleyerek bizimle işbirliği içerisinde muhteşem villa dekorasyonu yapabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul’da iç mimarlık hizmetleri veren Dominand İç Mimarlık Ofisi Özellikle villa dekorasyonu, villa proje tasarım alanında bir çok Projeye İmza atmıştır