Ev Dekorasyonu

Evlerimiz kendimizi rahat, huzurlu ve güvende hissetmemizi sağlayan mekânlardır. Bir evin kişiye bu hisleri yaşatabilmesi için doğru şekilde dekore edilmesi şarttır. Yaşadığımız dönemde ev dekorasyonu ile ilgili çok farklı tarz ve model yer almaktadır. Ev dekorasyonunda kişinin zevk ve tercihleri ön plana çıkmakta ve yapılan ev dekorasyonu kişi hakkında bilgi vermektedir.

Sizde evinizi yeniden dekore etmek ve farklı dekorasyon tarzları oluşturmak istiyorsanız firmamız size en güzel desteği verecektir. Evinizde konforu ve şıklığı bir arada yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Modern tarzda yapmış olduğumuz ev dekorasyonları daha sakin, dingin, sade ve fonksiyonel olması yönüyle daha çok yaş gurubuna hitap edebilmektedir. Bu nedenle daha fazla beğeni kazanmıştır. Modern tarz ev dekorasyonunda önemli olan sadeliği ve şıklığı en güzel şekilde yakalayabilmektir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile teknolojide yaşanan değişiklik ve yenilikleri yakından takip ederek yapmış olduğumuz ev dekorasyonlarında sizlere kullanışlı ve şık yaşam alanları oluşturmaktayız. Evlerinizi daha yaşanabilir ve modern bir hale getirebilmek için dekorasyonda yer alan bütün unsurları dikkatle seçerek size konforu en üst seviyede yaşatmayı taahhüt ediyoruz.

Ev dekorasyonu yaparken sizlerin zevk ve tercihlerini göz önünde bulundurarak uyumu yakalamayı amaçlıyoruz. Sizlere yılın tren olan renkleri hakkında bilgi vererek modern görünüme sahip yaşam alanları oluşturmak için dekorasyonda kullandığımız bütün unsurların uyum içerisinde olmasına son derece özen gösteriyoruz. Örneğin dekorasyonda kullanacağınız koltuğun rengi ne uyumlu olan kırlentler kullanarak ahengi yakalıyoruz.

Ev dekorasyonunda kullandığımız bütün unsurların bir uyum içerisinde olması için gerekli olan analizleri yaparak size en fazla fayda sağlayacak şık ve estetik tasarımlar yapıyoruz. Dekorasyonda kullanacağımız unsurları seçerken yaşam alanının büyüklüğü önemli role sahiptir. Özellikle dar alana sahip olan yaşam alanlarında yapılan dekorasyonda seçilen mobilyalar ve renkleri dikkatle seçerek daha ferah ve aydınlık mekânlar oluşturmaya gayret gösteriyoruz.

Ev dekorasyonunda perdelerin rolü göz ardı edilemeyecek kadar büyük önem taşır. Bu nedenle yaşam alanlarının dekorasyonunda perde seçimi özel titizlik isteyen bir konudur. Modern tarzda dizayn edilen yaşam alanlarında kullanılacak olan perde sade ve şık olmalıdır. Tek renk ve desensiz ya da küçük geometrik şekillerin yer aldığı şık ve sade perdeler modern tarzda yapılan ev dekorasyonları için daha uygun olacaktır.

Ev dekorasyonu iç mimarlık firmaları obje seçimi

Konut dekorasyonunda çok fazla ve gereksiz eşya ve mobilya kullanımı sadece göz yoracak ve yaşam alanınıza hoş olmayan bir atmosfer verecektir. Bu nedenle ev dekorasyonunda gereksiz ve fazla eşya kullanımından kaçınmanız gerekmektedir. Bunun yerine daha fonksiyonel ve kullanışı materyallere yer verirseniz daha başarılı bir tasarım yakalamış olursunuz.

Şık ve ferah bir ev dekorasyonu için aydınlatma unsurları doğru olarak seçilmelidir. Son dönemlerde dekorasyonda yer alan birbirinden şık ve modern aydınlatma unsuru bulunmaktadır. Yaşam alanınızda kullanılan diğer unsurlara uygun olacak şekilde bir aydınlatma unsuru seçildiği takdirde eviniz şık ve modern bir görünüm kazanacaktır.

Modern konut dekorasyonlarında sadelik önemli olsa da yaşam alanına bir nebze hareket kazandırabilmek adına uygun aksesuar seçimi yapıldığı takdirde mekâna canlılık kazandırılmış olacaktır. Fakat bu unsurları seçerken gereksiz abartıdan da uzak durmakta fayda bulunmaktadır.

Sizde evinizin dekorasyonunu değiştirmek ve yaşam alanınıza yeni değer kazandırmak istiyorsanız mutlaka tecrübelerimizden yararlanmalısınız. Sektörde öncü olan firmamız sizlere kaliteli hizmet anlayışını düstur edinmektedir. Yapmış olduğumuz ev dekorasyonlarında zevk ve tercihlerinizi en güzel şekilde yansıtmayı başaran şık ve modern mekânlar oluşturmaktayız.

İstanbul’da iç mimarlık hizmetleri veren Dominand İç Mimarlık Ofisi Özellikle ev dekorasyon, ev proje tasarım alanında bir çok projeye İmza atmıştır