Modern Ev Dekorasyonu

Modern Ev Dekorasyonu

Modern ev dekorasyonu denince birçok aklına rengarenk ışıltı pahalı objeler, sanatsal tablolar ve altın renklerine sahip çok fazla detaya sahip olan odalar ve koridorlarda tablo ve heykelli abartılı bir hayal gelebilir. Fakat minimal bir düşünceyle sade ve şıklığı bir arada yakalayabileceğiniz bir modern ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Fakat bunun için bazı unsurlar bulunmaktadır. Duvar aksesuarları, mobilyalar, perdeler, ışıklandırma, elektronik eşyalar ve diğerleri.

Modern Banyo Tasarımı

Evlerinizde modern dekorasyon fikirlerini en rahat uygulayabileceğiniz bölge evlerin banyosudur. Piyasada birçok vitrifiye ürünü ve banyo aksesuarı buluanmaktadır. Bunların her biri ayrı ayrı modern tasarım materyalleridir. Köşeli hatlar ve düzenli çizgileri olan banyolara ekipmanların düzgün bir şekilde yerleştirilmesi, bakım ve kullanımın doğru bir şekilde yapılabilmesi için modern banyo dekorasyon tasarımına bütün ev sahiplerinin ihtiyacı vardır. Modern bir banyo demek, sizlerin banyoda duş alırken, saçlarınızı yıkarken veya diğer ihtiyaçlarınızda daha keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

ilginizi çekebilir : Cafe Tasarım Fikirleri

Şık ve modern bir banyo için karşı karşıya iki duvarın bütünüyle aynayla kaplanması ve beyaz seramiklere yer verilip, mermer kaplama bir banyoyu daha iyi ve ferah göstermektedir. Bu verdiğimiz örneği evlerinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Modern ev dekorasyonu için doğal malzeme kullanımı son derece önemlidir. Yakın tonlara sahip taş kaplama ve ahşap banyo tasarımları, modern, doğal ve dinlendirici ve geleneksel hamam havası oluşturabilir.

Modernlik sadece yenilik değildir. Eski kültürel simgelerle yeniliğin harmanlanarak Kreatif bir görüntü çizmektir. Modern banyo tasarımlarında büyük ve devasa aynalar kullanabilirsiniz. Çerçeveli aynalara yer vermenize çokta gerek yoktur. Fakat aydınlatma konusunda dikkat etmenizi öneririz. Hoş ve ışıltılı bir banyoya sahip olmak için aydınlatma sistemlerine önem veriniz.

İskandinav banyo sistemleri günümüzde en çok tercih edilen banyo sistemleridir. Altıgen fayanslarla tanımlanan açık banyo tasarımları ilginizi çekebilir. Küvet ve duşa kabinin yan yana ve bütün olarak göründüğü banyo tasarımları sizlere her zaman oldukça ilgi çekici gelecektir. Beton zeminlerinizde karo detaylarını kullanabilir ve iddialı sade ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

ilginizi çekebilir : Bahçenizi Güzelleştirmek İçin Pratik Dekorasyon Fikirleri

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Modern yatak odası dekorasyonları birçok alternatifi olan ve özellikle yeni evli çiftlerin önem verdiği önemli alanlar arasında yer almaktadır. Konfor alanımız olan yatak odalarının tasarımına ve dekorasyonuna son derece dikkat etmeli ve bu konuda dikkat çekici tasarımlara yönelmeliyiz. Modern yatak odası tasarımlarında farklı dekorasyon tarzlarını kullanmak için yine sizlere birçok fikir sunacağız.

Modern bir baza ve köşeli bir yatak odasıyla gömme bir dolap kullanabilirsiniz. Gardırop, komodin seçimi yaparken detaylara yer verilmeyen sade olan ve köşeli sade kulplu olanları tercih edebilirsiniz. Modern yatak odası oluştururken detaylardan ve desenlerden uzak durmanız daha yararlı olacaktır. Desenleri sadece duvar ve halılarınızda kullanmanız modern bir yatak odası oluşturmak için oldukça idealdir. Böylece gözünüzü yormayan bir modern yatak odası oluşturabilirsiniz.

Modern ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri modern yatak odalarına sahip olmaktadır. Yatak odanızın tavanlarına vantilatör ekleyebilir, sade bir duvar saati ve ayaklı bir lambayla işe başlayabilirsiniz. Ayrıca duvar dekorasyonu için minimal ve sanatsal tablolara yer verebilirsiniz. Ayrıca aksesuarlar yerine duvarlarınızın tamamını duvar kâğıtları ve panellerle kaplayabilirsiniz.

Yatak odası tasarımlarında en son Trendlerden biride ebeveyn banyosudur. Ebeveyn banyolarının bazı açık plan tasarıma sahip olabilecek alternatiflerden seçilebilir. Böylelikle modern ve iddialı bir görüntü oluşturabilir ve yatak odalarınızı olduğundan daha modern gösterebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda modern ev dekorasyonu nasıl yapılır ve modern ev dekorasyonu fikirleriyle alakalı bilgiler verdik. Daha fazla bilgi almak için bloğumuzu ziyaret edebilir ve daha detaylı ev dekorasyonu fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ilginizi çekebilir : iç mimar istanbul 

DOMİNAND İÇ MİMARLIK
En kısa sürede ekibimiz tarafından size geri dönüş sağlanacaktır.
Gönder